Čtyřhranné potrubí

 
 
 
 
 
 
 
 

Čtyřhranné potrubí

 

 
 
Čtyřhranné vzduchotechnické potrubní rozvody jsou určené pro větrání v průmyslových, komerčních prostorech a rodinných domech. Čtyřhranné trouby a tvarovky vyrábíme z pozinkovaného plechu o tl. 0,55-1,25 mm. Přímé vzduchotechnické hranaté potrubí a tvarovky se standardně dodávají s přírubou 20 mm do délky strany 800 mm, 30 mm při délce strany nad 800 mm nebo dle konkrétního požadavku. Rovné kusy vzduchotechnického potrubí dodáváme s volnou přírubou, kde spojovací profil na jednom konci není upevněn. Při požadavku na větší pevnost potrubí případně těsnost do venkovního prostředí se osazují na potrubí úhelníkové příruby. Na přání zákazníka je možné také dodat nerezové potrubí, celotmelené potrubí nebo lakované potrubí

Systém čtyřhranného potrubí splňuje těsnost třídy C a tlakovou třídu 2 podle EN 1507:2006, (pokud je instalace v souladu s pokyny). Spojovací profil je namontován na konci každé čtyřhranné tvarovky a potrubí. Doporučujeme použít těsnění pro přírubové spoje 9x4 mm.

Vyrábíme veškeré vzduchotechnické (VZT) potrubí, standardní i na míru. Není vzduchotechnický tvarový díl, který bychom neuměli vyrobit.